Od najbliższej środy ulica Wiśniowa będzie częściowo zamknięta dla ruchu

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
12 lipca 2019

W związku z rozpoczynającym się remontem ul. Wiśniowej we Włoszczowie w dniu 17.07.2019 r. zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie ulic: Wiśniowa, 1 – go Maja, Żeromskiego, Kusocińskiego oraz na osiedlu Brożka w części osiedlowych dróg wyjazdowych na ulicę Wiśniową. Od środy nastąpi częściowe zamknięcie ulicy Wiśniowej od skrzyżowania z ul. 1- go Maja do skrzyżowania z ul. Żeromskiego włącznie ze skrzyżowaniem (schematy organizacyjne nr 1 i nr 2).

Zmiana organizacji ruchu będzie wprowadzana etapami w miarę postępu robót kanalizacyjnych i drogowych zgodnie ze schematami zatwierdzonego Projektu czasowej zmiany organizacji ruchu na czas robót.
Terminarz wprowadzania zmian: 

Od dnia 17.07.2019 r. – zamknięcie ulicy Wiśniowej od skrzyżowania z ul. 1- go Maja do skrzyżowania z ul. Żeromskiego włącznie ze skrzyżowaniem (schematy organizacyjne nr 1 i nr 2)

Od 17.07.2019 nastąpi również zwężenie prawostronne ulicy Wiśniowej z kierunku od ul. Żeromskiego w kierunku Woli Wiśniowej od ul. Żeromskiego do skrzyżowania z ul. Kusocińskiego oraz w miarę postępu robót zamykanie wyjazdów z dróg osiedlowych z osiedla Brożka na ul. Wiśniową (schematy organizacyjny nr 2, nr 3, nr 4, nr 7.

Od 24.07.2019 – zwężenie prawostronne ulicy Wiśniowej z kierunku od skrzyżowania z ul. Kusocińskiego(wyjazd z osiedla Nowe Brożka) w kierunku Woli Wiśniowej przy ruchu wahadłowym (sygnalizacja świetlna) na odcinku od skrzyżowania z ul. Kusocińskiego do parkingu przy stadionie MOSiR (schematy organizacyjne nr 4, nr5, nr 9)
Planowane przywrócenie pierwotnej organizacji ruchu przewiduje się w dniu 31.10.2019 r.

Wykonawca informuje, że zachowana zostanie możliwość dojazdu do Instytucji Publicznych oraz punktów handlowych zlokalizowanych przy ul. Wiśniowej.

Prosimy wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowania się do oznakowania wynikającego z czasowej zmiany organizacji ruchu.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-07-12
Data publikacji:2019-07-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Agata Świeboda
Liczba odwiedzin:654