Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

„Rodzinne spotkanie z muzyką”

Powiększ zdjęcie

W czwartek, 11 lutego br., w Domu Kultury we Włoszczowie odbył się koncert rodziny Teligów - Aleksandra, jego żony Haliny i ich syna Aleksandra. Gospodarzem wieczoru był Adam Czopek.

Ponad 180 spełnionych marzeń!

Powiększ zdjęcie

Bal karnawałowy, zorganizowany 7 lutego 2016 r. w Villi Aromat, stanowił podsumowanie XI edycji powiatowej akcji charytatywnej „Spełniamy marzenia”. Pierwszym etapem akcji było przygotowanie mikołajkowo-świątecznych paczek. Trafiły one do potrzebujących przed świętami Bożego Narodzenia. Inicjatywę objęli swym honorowym patronatem Burmistrz Gminy Włoszczowa - Grzegorz Dziubek oraz Starosta Włoszczowski - Jerzy Suliga.

Ustalono kalendarz imprez i uroczystości

Powiększ zdjęcie

W piątek, 12 lutego br., w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia kalendarza imprez i uroczystości w powiecie włoszczowskim na 2016 rok.

Trwają eliminacje do Pucharu Orange

Powiększ zdjęcie

We wtorek, 9 lutego br., Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Deko Włoszczowa zmierzył się z zadaniami eliminacyjnymi do Pucharu Orange!

Rzecznik młodzieży zaprasza na spotkanie informacyjne

Powiększ zdjęcie

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe zainteresowane składaniem wniosków w ramach konkursu ofert na zlecone zadania publiczne Województwa Świętokrzyskiego z zakresu edukacji społecznej i obywatelskiej młodzieży na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 11 lutego o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki ul. Paderewskiego 34a w Kielcach.