Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2015r., poz. 1774 ze zm.) ogłasza przetarg ustny nieograniczony (licytację) na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Włoszczowskiego, położonych we Włoszczowie obręb ewidencyjny 06.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego działając zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2015 roku poz. 1774 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży stanowiącej własność Powiatu Włoszczowskiego.

Powiatowe Święto Plonów 2016

Powiększ zdjęcie

W niedzielę, 28 sierpnia br., w miejscowości Lipie koło Krasocina odbędą się XVI Dożynki Powiatowe. Serdecznie zapraszamy.

XVI Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie w Końskich

Powiększ zdjęcie

Uroczysta msza święta, przemarsz korowodu dożynkowego ulicami Końskich, konkurs wieńców dożynkowych, folkowe widowisko regionalne „Na swojską nutę”, dożynkowa potańcówka oraz liczne prezentacje artystyczne towarzyszyć będą XVI Świętokrzyskim Dożynkom Wojewódzkim. Tegoroczne święto plonów obchodzić będziemy w niedzielę, 4 września w Końskich.

,,MINI EURO Z HETMANEM”

Powiększ zdjęcie

W dniu 25 sierpnia 2016 r. od  godziny 16.00 na boisku wielofunkcyjnym przy Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej ,,MINI EURO Z HETMANEM”, organizowany przez Klub Sportowy Hetman Włoszczowa przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Współorganizatorem imprezy jest PCK-R.

Pielgrzymowali do Matki Bożej Gidelskiej

Powiększ zdjęcie

W czwartek, 18 sierpnia br., odbyła się II Pielgrzymka Rowerowa Samorządowców i Mieszkańców Ziemi Włoszczowskiej. W tym roku celem podróży było Sanktuarium w Gidlach (rok temu pielgrzymi odwiedzili Jasną Górę). A hasło przewodnie brzmiało: „Pielgrzymując do Matki Bożej Gidelskiej zgłębiamy Boże Miłosierdzie”.

Wyruszyła II Pielgrzymka Rowerowa Samorządowców i Mieszkańców Ziemi Włoszczowskiej

Powiększ zdjęcie

18 sierpnia br., tuż po godzinie 8.00 z Włoszczowy wyruszyła, do Sanktuarium w Gidlach, II Pielgrzymka Rowerowa Samorządowców i Mieszkańców Ziemi Włoszczowskiej.

Świętokrzyski Anioł Dobroci

Powiększ zdjęcie

Samorząd Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach jest inicjatorem i organizatorem Plebiscytu „Świętokrzyski Anioł Dobroci”. Ma on na celu uhonorowanie instytucji pomocy społecznej, stowarzyszeń, ale także osób fizycznych szczególnie zaangażowanych w działania na rzecz rodzin dysfunkcyjnych, patologicznych, ubogich, niezaradnych życiowo oraz osób starszych, niepełnosprawnych i bezdomnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Przebudowa dróg powiatowych

Powiększ zdjęcie Droga%20powiatowa%20Kolonia%20Mrowina%20-%20Piaski

W dniu 12 sierpnia br. Starosta Włoszczowski Jerzy Suliga, Wicestarosta Zbigniew Krzysiek i Członek Zarządu Powiatu Włoszczowskiego Paweł Strączyński dokonali przeglądu postępu prac na przebudowywanych odcinkach dróg powiatowych.

Nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Powiększ zdjęcie

Każdy sukces poparty jest ciężką i żmudną pracą, dlatego też, jeśli marzysz o zostaniu muzykiem Młodzieżowej Orkiestry Dętej, chciałbyś z Naszą pomocą nauczyć się grać na instrumencie, jesteś głodny sukcesów, potrafisz działać w grupie TO WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY!!!