Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

„Konkurs wiedzy o środowisku przyrodniczym powiatu włoszczowskiego”

Powiększ zdjęcie

W dniu 20 października br. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyła się XVI edycja „Konkursu wiedzy o środowisku przyrodniczym powiatu włoszczowskiego”.

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

Podaje się do publicznej wiadomości, że w dniu 27 października 2016 r. (czwartek), Radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – pan Bartłomiej Dorywalski będzie przyjmował interesantów.

21 października 2016
Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Ćwiczenia służb mundurowych i ratowniczych

Powiększ zdjęcie

19 października br. na zbiorniku wodnym Klekot odbyły się wspólne ćwiczenia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie, gminnych jednostek OSP z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (Czarnca, Kurzelów, Wola Wiśniowa), policji, Ratownictwa Medycznego i służb leśnych.

OGŁOSZENIE o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce  nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 1774 ze zm.) ogłasza przetarg ustny nieograniczony (licytację) na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Włoszczowskiego, położonej we Włoszczowie obręb ewidencyjny 09.

OGŁOSZENIE

Powiększ zdjęcie

Informujemy, że w dniu 26 października 2016 r. (środa) o godz. 13.00 odbędzie się XXIII sesja Rady Powiatu Włoszczowskiego.

19 października 2016
Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE

Dokonano odbioru kolejnej drogi powiatowej

Powiększ zdjęcie

Zakończono przebudowę 1100 mb drogi powiatowej Nr 0256T Kozia Wieś – granica gminy Krasocin. Zadanie zrealizował Zakład Budowlano-Drogowy „DUKT” z Woli Murowanej.

V Powiatowy Bieg Niepodległości

Powiększ zdjęcie

W piątek, 11 listopada br., odbędzie się V Powiatowy Bieg Niepodległości. Organizatorem biegu jest Lokalna Grupa Działania „Region Włoszczowski” oraz ZHP Hufiec Szczekocińsko - Włoszczowskiego im. Aleksego Dawidowskiego ps. Alek.

Zostań ratownikiem życia - oddaj krew

Powiększ zdjęcie

21 października br.  w godzinach od 10.00 do 15.00 na parkingu przed Urzędem Gminy Włoszczowa stanie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Będzie można oddać krew każdej grupy.

INFORMACJA

Powiększ zdjęcie

Caritas Kielecka Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ostrowie zapraszają na kiermasz STROIKÓW NAGROBKOWYCH.

 

18 października 2016
Czytaj więcej o: INFORMACJA

II Hubertus Ziemiański na Podzamczu

Powiększ zdjęcie

W niedzielę, 15 października br., na Podzamczu (teren dawnego dworskiego ogrodu, zwanego od hodowanych tu w przeszłości bażantów - Bażanternią), odbyło się wielkie święto myśliwych, jeźdźców i leśników.