Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Zapraszamy do udziału w Turnieju Motoryzacyjnym

Powiększ zdjęcie

Serdecznie zapraszamy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych do udziału w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Etap powiatowy odbędzie się 17 maja 2017 r.

Zapraszamy do udziału w Turnieju BRD

Powiększ zdjęcie

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Etap powiatowy dla szkół podstawowych i gimnazjów odbędzie się 17 maja 2017 r.

Fundacja CEdR zaprasza na szkolenie

Powiększ zdjęcie

Fundacja CEdR zaprasza pracowników jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli organizacji pozarządowych i zainteresowanych mieszkańców powiatów włoszczowskiego i jędrzejowskiego na szkolenie pn. „Inicjatywa lokalna jako narzędzie partycypacji społecznej”. 

Majówka w Moskorzewie

Powiększ zdjęcie

W sobotę, 6 maja 2017 r., na boisku sportowym przy OSP Moskorzew odbędzie się Majówka Święto Pieroga. Wstęp wolny.

We Włoszczowie odbyła się debata o bezpieczeństwie

Powiększ zdjęcie

Wójtowie, sołtysi, przedstawiciele gmin z terenu powiatu włoszczowskiego, służb mundurowych, duchowieństwa oraz instytucji, które mają wpływ na bezpieczeństwo, a także  nauczyciele i młodzież szkolna oraz mieszkańcy powiatu, uczestniczyli w debacie o bezpieczeństwie, która odbyła się 26 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie.

Mistrzostwa Powiatu Włoszczowskiego w Szachach

Powiększ zdjęcie

W niedzielę, 23 kwietnia br., w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Włoszczowskiego w Szachach.

Zaproszenie

Powiększ zdjęcie

Przewodniczący Rady Miejskiej we Włoszczowie Grzegorz Dudkiewicz oraz Burmistrz Gminy Włoszczowa Grzegorz Dziubek zapraszają na uroczystą mszę św. koncelebrowaną w intencji Ojczyzny z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która odbędzie się w dniu 3 maja 2017 r. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Włoszczowie.

Złóż wniosek, złów dotację!

Powiększ zdjęcie

Świętokrzyska Rybacka Lokalna Grupa Działania w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju dysponuje środkami finansowymi w wysokości 10 200 000,00 zł na projekty konkursowe Beneficjentów.

Zapraszamy na debatę społeczną

Powiększ zdjęcie

Starosta Włoszczowski oraz Komendant Powiatowy Policji we Włoszczowie zapraszają na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie powiatu włoszczowskiego. Główne tematy spotkania to: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, służba dzielnicowego i działania w ramach profilaktyki społecznej. Debata odbędzie się w dniu 26 kwietnia br. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włoszczowie.

Podsumowanie konkursu plastycznego ,,25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Powiększ zdjęcie

W dniu 25 kwietnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego ,,25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”, rozstrzygniętego przez komisję powołaną przez Starostę Włoszczowskiego.