ARCHIWUM
 
POWIAT KOLEJNY RAZ "ZAGRAŁ" Z ORKIESTRĄ

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę, 11 stycznia. Tradycyjnie do tej największej akcji charytatywnej w Polsce przyłączyli się mieszkańcy powiatu włoszczowskiego.

  więcej >>>

 
 
Informacja dla pacjentów POZ

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że po 1 stycznia 2015 r. świadczeń medycznych będą udzielać wszystkie gabinety lekarza POZ.

  więcej >>>

 
 
Spotkanie noworoczne w Czarncy

We wtorek, 6 stycznia br., odbyło się w Czarncy spotkanie noworoczne, które zostało zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich i Szkołę Podstawową.

  więcej >>>

 
 
Rozkład godzin pracy aptek

Rada Powiatu Włoszczowskiego, na II sesji, podjęła uchwałę w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Włoszczowskiego w 2015 roku.

  więcej >>>

 
 
XXII Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek

W niedzielę, 25 stycznia br., w Domu Kultury we Włoszczowie już po raz dwudziesty drugi odbędzie się Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek.

  więcej >>>

 
 
III ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "ORLIK 2014"
o PUCHAR STAROSTY WŁOSZCZOWSKIEGO

Blisko 100 zawodników wzięło udział w III Świąteczno - Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej "ORLIK 2014" o Puchar Starosty Włoszczowskiego, który odbył się 27 grudnia 2014 r. na boisku ORLIK przy ZSP Nr 3 we Włoszczowie.

  więcej >>>

 
 
III sesja Rady Powiatu Włoszczowskiego

30 grudnia 2014 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włoszczowie odbyła się III sesja Rady Powiatu Włoszczowskiego kadencji 2014-2018.

  więcej >>>

 
 
Ogłoszenie

Informujemy, że w dniu 21 stycznia (środa) 2015 r. w godz. 7.30-11.00 w budynku Starostwa Powiatowego we Włoszczowie nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej.

  więcej >>>

 
 
Spotkanie informacyjne

Naczelnik Urzędu Skarbowego we Włoszczowie zaprasza wszystkich zainteresowanych podatników opodatkowanych zryczałtowanym podatkiem dochodowym na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 16 stycznia 2015 r.

  więcej >>>

 
 
WOŚP w powiecie włoszczowskim

Zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W powiecie włoszczowskim "Orkiestra zagra" od piątku do niedzieli (9-11 stycznia).

  więcej >>>

 
 


   


 
 
 
© Serwis Starostwa Powiatowego we Włoszczowie
ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa, tel. 041 39 44 950
webmaster