Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

KOMUNIKAT

Powiększ zdjęcie

Szef Obrony Cywilnej Powiatu – Starosta Włoszczowski zawiadamia, że w dniu 1 sierpnia 2016 r., o godz. 17.00 zostanie na terenie Powiatu Włoszczowskiego przeprowadzony trening uruchamiania syren alarmowych.

PCK-R zaprasza

Powiększ zdjęcie

Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne we Włoszczowie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na bezpłatne zajęcia organizowane w sierpniu.

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

Podajemy do publicznej wiadomości obwieszczenie Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie wprowadzenia zakazu ruchu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton na wyznaczonym obszarze województwa świętokrzyskiego.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Powiększ zdjęcie

Podaje się do publicznej wiadomości listę szkół z terenu powiatu włoszczowskiego, którym zostało udzielone wsparcie finansowe na realizację w 2016 r. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

V edycja Turnieju Piłki Nożnej

Powiększ zdjęcie

W dniu 24 lipca 2016 r. na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie rozegrano V edycję Turnieju Piłki Nożnej. Organizatorem był Klub Sportowy Hetman Włoszczowa i Sołectwo Kurzelów przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa.

Podziękowania za 37 lat pracy

Powiększ zdjęcie

W piątek, 22 lipca br., podczas obrad Zarządu Powiatu Włoszczowskiego, Starosta Włoszczowski Jerzy Suliga w imieniu Zarządu oraz społeczności powiatu włoszczowskiego serdecznie podziękował odchodzącemu na emeryturę lek. med. Bogdanowi Roge za 37 lat pracy w Zespole Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie.

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza mieszkanki Włoszczowy i okolic, w dniach 8-10 sierpnia 2016, na bezpłatne badanie piersi  - mammografię i bezpłatne badanie cytologiczne.

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

Jak informuje Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, istnieje możliwość bezzwrotnej pomocy finansowej dla przedsiębiorców, u których przejściowo pogorszyły się warunki prowadzenia działalności gospodarczej w związku z wystąpieniem czasowego ograniczenia wwozu towarów na terytoria innych krajów.

Turniej Piłki Nożnej w Kurzelowie

Powiększ zdjęcie

W niedzielę, 24 lipca br., od  godziny 10.30 na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie rozgrywana będzie V edycja Turnieju Piłki Nożnej w Kurzelowie.

Apel do rolników

Powiększ zdjęcie

Lato to czas intensywnych prac w gospodarstwie. Dzięki właściwej organizacji pracy oraz przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny można uniknąć ryzyka groźnych dla zdrowia i życia wypadków.