„Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
7 kwietnia 2016

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza rolników świadczących usługi agroturystyczne do udziału w XIII edycji konkursu wojewódzkiego „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne”. Celem konkursu jest m.in. upowszechnianie wśród rolników znaczenia bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie oraz podnoszenie jakości świadczonych usług.

Współorganizatorami konkursu są Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach, Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach i Świętokrzyska Federacja Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej „Ziemia Świętokrzyska”.

Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie przyjmowane będą do 16 maja 2016 r. poprzez specjalistki ds. przedsiębiorczości, wiejskiego gospodarstwa domowego i agroturystyki w Powiatowych Zespołach Doradczych ŚODR. Szczegółowe kryteria naboru i zasady udziału w konkursie określone zostały w Regulaminie (do pobrania poniżej).

Lustracji i oceny gospodarstw zakwalifikowanych do finału wojewódzkiego dokona Komisja Konkursowa powołana przez ŚODR Modliszewice.

Ogłoszenie wyników konkursu i nagrodzenie laureatów odbędzie się 26 czerwca 2016 roku podczas Dnia Otwartych Drzwi ŚODR w Modliszewicach.


Zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o kontakt z ŚODR Modliszewice:

Dział Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki

tel.: 41 372 22 84 do 86

e-mail: gwia@sodr.pl

Do pobrania:

Regulamin konkursu „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne” 2016

 

 

Źródło: strona internetowa Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Świętokrzyskiego

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-07
Data publikacji:2016-04-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:1568