Świętokrzyskie czyta Sienkiewicza

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
19 maja 2016

W ramach akcji zainicjowanej przez marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa ,,Świętokrzyskie czyta Sienkiewicza” Zespół Placówek Oświatowych w Koniecznie, którego Patronem jest Noblista, ogłosił konkursy skierowane do szkół z terenu powiatu włoszczowskiego i gminy Włoszczowa.

Konkursy:

  1. Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną o Henryku Sienkiewiczu (klasy I-III gimnazjum)
  2. Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Dzieci i rodzice ilustrują utwory Henryka Sienkiewicza” (klasy I-III szkół podstawowych)
  3. Gminny Konkurs plastyczny ,,Henryk Sienkiewicz w oczach uczniów” (klasy IV-VI szkół podstawowych i klas I-III gimnazjum).

Konkursy Honorowym Patronatem objęli marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, starosta włoszczowski Jerzy Suliga, burmistrz Gminy Włoszczowa Grzegorz Dziubek.

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 1 czerwca br., w godz. 10.30 - 12.30 podczas inauguracji wojewódzkiej akcji „Świętokrzyskie czyta Sienkiewicza”,  w ZPO w Koniecznie.

Szczegółowe informacje o konkursach znajdują się w regulaminach, które zostały przesłane do szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy i powiatu.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursowych zmaganiach.

 

Źródło: strona internetowa Urzędu Gminy Włoszczowa

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-05-19
Data publikacji:2016-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:1358