XI Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny - Powiat Włoszczowski

Powiat Włoszczowski

XI Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny

31 marca 2016

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego wraz z Muzeum Wsi Kieleckiej organizuje 5 czerwca 2016 r. „XI Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny” w Parku Etnograficznym w Tokarni. Organizatorzy zapraszają do udziału w jarmarku stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, gminy oraz instytucje oferujące atrakcje turystyczne.

Zgłoszenia należy wysłać do 23 maja br.

Głównym punktem programu będzie giełda agroturystyczna „Swojskie Klimaty - Świętokrzyskie Smaki”. Ponadto odbędą się dwa konkursy dla wystawców: „Zabawka ludowa” oraz kulinarny „Wiejskie smaki dzieciństwa”. Zainteresowane stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, gminy oraz instytucje oferujące atrakcje turystyczne zapraszamy do udziału w jarmarku.

W celu dokonania zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem jarmarku, regulaminem konkursu kulinarnego oraz regulaminem na zabawkę ludową, wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją do 23 maja 2016 r. na adres podany w regulaminie. Wszystkie formularze znajdują się na stronie: http://www.sejmik.kielce.pl/urzad/konkursy/item/49641-xi-swietokrzyski-jarmark-agroturystyczny-zapraszamy-do-udzialu

W bogatym programie imprezy znajdą się także występy zespołów folklorystycznych, folkowych, pokazy i kiermasze. Na scenie głównej zagra zespół SUMPTUASTIC.

Z okazji Dnia Dziecka organizatorzy przygotują mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Będzie można wziąć udział w rodzinnym agroturnieju, zrobić ekozwierzątko czy skorzystać z oferty Osady Średniowiecznej z Huty Szklanej.

 

Źródło: strona internetowa

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-03-31
Data publikacji:2016-03-31
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:1744