Powiat Włoszczowski

Powiat WłoszczowskiStrona główna

Aktualności

„Włoszczowa Rybą i Lasem Stoi…”

Powiększ zdjęcie

W niedzielę, 23 września br., przy Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie (ul. Koniecpolska 42) odbędzie się impreza plenerowa pn. „Włoszczowa rybą i lasem stoi…”.

Szkolenie „RODO w NGO. Analiza ryzyka krok po kroku”

Powiększ zdjęcie

Fundacja CEdR zaprasza przedstawicieli zarządów organizacji pozarządowych na szkolenie „RODO w NGO. Analiza ryzyka krok po kroku”. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy podmiot przetwarzający dane (choćby to dotyczyło tylko najprostszych czynności, jak zbieranie, utrwalanie, organizowanie, porządkowanie, przechowywanie, przeglądanie itd.), nawet małe stowarzyszenia, musi mieć opracowany dokument „Analiza ryzyka”.

Posiedzenie Powiatowej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych

Powiększ zdjęcie

W dniu 18 września 2018 r. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych, które prowadził Przewodniczący – Michał  Nasulewicz.  

Zawiadomienie o wyłożeniu do wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego

Powiększ zdjęcie

Na podstawie art. 24a ust. 4 i 5 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (jednolity tekst: Dz.U. z 2017 r., poz. 2101 ze zm.) Starosta Włoszczowski zawiadamia, że w lokalu Starostwa Powiatowego we Włoszczowie ul. Wiśniowa 10 (pokój nr 202, piętro I) w terminie od 4 do 24 października 2018 r. (tj. 15 dni roboczych) w godzinach od 8.00 do 15.00, zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu opisowo-kartograficznego, opracowany w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębów ewidencyjnych: Boczkowice, Konieczno, Kuzki, Ludwinów, Międzylesie, Motyczno, Rogienice, Wola Wiśniowa, położonych w gminie Włoszczowa.

Komunikat

Powiększ zdjęcie

Naczelnik Urzędu Skarbowego we Włoszczowie zaprasza na bezpłatne szkolenie zorganizowane we współpracy z Biurem Terenowym Zakładu Ubezpieczeń Społecznych we Włoszczowie.

Rowerem przez gminę Krasocin

Powiększ zdjęcie

W sobotę, 15 września br., 32-osobowa grupa rowerzystów uczestniczyła w piątym w tym roku Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który zorganizowano w ramach obchodów 20-lecia województwa świętokrzyskiego i 20-lecia powiatu włoszczowskiego.

Z XLVI sesji Rady Powiatu

Powiększ zdjęcie

Dnia 14 września 2018 r. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyła się XLVI sesja Rady Powiatu Włoszczowskiego.

„Producent Bydła Mięsnego Roku 2018”

Powiększ zdjęcie

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego we współpracy z Fundacją Edukacji Ekonomicznej i Rozwoju Obszarów Wiejskich przystąpiło do organizacji kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Producent Bydła Mięsnego Roku”.

„Włoszczowa rybą i lasem stoi…”

Powiększ zdjęcie

W niedzielę, 23 września br., przy Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie (ul. Koniecpolska 42) odbędzie się impreza plenerowa pn. „Włoszczowa rybą i lasem stoi…”.

Ogłoszenie o przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości

Powiększ zdjęcie

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2  ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 121 z późn. zm.) ogłasza VIII przetarg ustny nieograniczony (licytację) na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Włoszczowskiego, położonych we Włoszczowie w obrębie ewidencyjnym 06.