Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

Świętokrzyski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, akredytowany przy Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, osoby bezrobotne, osoby zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej w obszarze ekonomii społecznej, do udziału w bezpłatnym spotkaniu animacyjno-inkubacyjnym, które odbędzie się w dniu 28 lipca 2017 r. w godz. 10:00 – 13:00 w sali nr 45/parter w Urzędzie Gminy Włoszczowa (ul. Partyzantów 14).

Konkurs EKO MODEL

Powiększ zdjęcie

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu EKO MODEL. Jest to konkurs modelarski polegający na wykonaniu modelu EKO instalacji dla domu jedno- lub wielorodzinnego. Zadaniem w tej edycji, jest przedstawienie przydomowej oczyszczalni ścieków. Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk zainteresowanych twórczością modelarską, którym bliskie są tematy ekologiczne.

Kolejna droga powiatowa z nową nawierzchnią

Powiększ zdjęcie

Zakończono przebudowę drogi powiatowej Nr 0229T na odcinku Ropocice – Wałkonowy Dolne. Zadanie zrealizował Zakład Budowlano-Drogowy „DUKT” z Woli Murowanej.

Udany obóz treningowy w Białce Tatrzańskiej

Powiększ zdjęcie

W dniach 3-7 lipca 2017 r. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem” w Skorkowie zorganizowało obóz treningowy w Białce Tatrzańskiej dla sekcji tanecznej i łuczniczej prowadzonej przez Stowarzyszenie.

Włoszczowskie stoisko profilaktyczne najlepsze!

Powiększ zdjęcie

Włoszczowscy policjanci przygotowali najciekawsze stoisko profilaktyczne podczas pikniku, z okazji Wojewódzkich Obchodów Święta Policji, który odbył się 16 lipca br. w Sandomierzu. Piknik rodzinny zorganizowano na Bulwarze im. Marszałka Piłsudskiego.

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach informuje, że prowadzi rekrutację młodzieży w wieku 15 – 18 lat do jednostek opiekuńczo-wychowawczych OHP na rok szkolny 2017/2018.

VII Dni Chotowa

Powiększ zdjęcie

W sobotę, 15 lipca br., odbędą się Dni Chotowa połączone z Jubileuszem 50-lecia OSP Chotów.

Ogłoszenie

Powiększ zdjęcie

KS HETMAN WŁOSZCZOWA serdecznie zaprasza wszystkich członków, zawodników, kibiców, sympatyków oraz wszystkie osoby zainteresowane na nadzwyczajne walne zgromadzenie członków ws. wniesienia poprawek w statucie, warunkujących profesjonalizację działań klubu.

Służba Przygotowawcza

Powiększ zdjęcie

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kielcach informuje o możliwości odbycia służby przygotowawczej, która umożliwia pracę w wojsku. III turnus odbędzie się w terminie 5 września – 22 grudnia 2017 r.

„Sikorski” ma najlepsze wyniki maturalne w powiecie!

Powiększ zdjęcie

Po raz kolejny dziękujemy naszym Absolwentom, tym razem tym z roku 2017. Udowodnili, że  myśl Karola  Bunscha wywieszona w szkolnej świetlicy, w której spotykali się codziennie, ma swój sens. Warto ją przywołać jeszcze raz: Mie­rzy się po­nad cel, by tra­fić do ce­lu.