Konkurs Powiatowy na ,,Najpiękniejszą palmę wielkanocną”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
10 marca 2021

Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy, ogłasza konkurs powiatowy na ,,Najpiękniejszą palmę wielkanocną”. Celem konkursu jest popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową i Okresem Wielkanocy. Stworzenie okazji do zaprezentowania przez dzieci, młodzież oraz stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich działające na terenie powiatu włoszczowskiego własnych pomysłów i technik wykonania palm wielkanocnych oraz form ich zdobienia. Bukszpan, kwiaty, bibuła, czy wydmuszki – to jedynie nieliczne z elementów, z jakich wykonana może zostać konkursowa palma wielkanocna. Oceniana będzie zarówno pomysłowość i inwencja twórcza wykonawcy, jak i estetyka oraz bogactwo użytych materiałów.

Do udziału w konkursie szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych, członkinie kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń.

Praca konkursowa będzie oceniana w następujących kategoriach:

  • I kategoria: uczniowie szkół podstawowych (kl. 1 - 4)
  • II kategoria: uczniowie szkół podstawowych (kl. 5 - 8)
  • III kategoria: stowarzyszenia, KGW

Prace konkursowe muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej nie przedstawianymi na innych konkursach. Złożenie pracy na konkurs jest jednoznaczne ze złożeniem deklaracji o tych faktach (wypełniona Karta Zgłoszenia) – załącznik do Regulaminu).

Palmę należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa (Biuro Podawcze) do dnia 29.03.2021 r. (poniedziałek) do godz. 17.30.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 1.04.2021 r.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-03-10
Data publikacji:2021-03-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Milena Kowalczyk
Liczba odwiedzin:107